Založenie novej spoločnosti: Tipy ako ušetriť

Nový podnik a jeho založenie, nie je jednoduchou záležitosťou. Okrem financií, ktoré budete musieť zohnať na zloženie základného imania, sa musíte popasovať aj s ďalšími nákladmi. Investície do času sú ďalšou potrebnou zložkou, rovnako ako snaha na sebe niečo zmeniť. My sa vám pokúsime poradiť, ako si pritom všetkom znížiť aspoň počiatočné náklady na založenie.

Založenie novej spoločnosti: Tipy ako ušetriť
Založenie novej spoločnosti: Tipy ako ušetriť (Foto: unsplash.com)

Nechajte založenie spoločnosti na iných

Ak ste sa rozhodli podnikať a založiť si vlastnú firmu, budete musieť podstúpiť zdĺhavý proces behania po úradoch. Okrem času vám to uberie aj množstvo energie. Ušetriť môžete, ak si na nové zakladanie a.s. vyberiete niekoho iného. Spoločnosť, ktorá sa na tieto služby špecializuje dlhodobo a s dobrými výsledkami. V mnohých prípadoch nie je potrebné zháňať ani základné imanie.

Behom niekoľkých hodín (po splnení všetkých podmienok) môžete po podpise zmluvy podnikať a začať zarábať na lepšie zajtrajšky.

Zriadenie organizačnej zložky na Slovensku

Ak by ste chceli ušetriť na základnom imaní a ste zahraničná osoba, ktorá sa rozhodla podnikať na našom území, odporučili by sme vám pohodlné zriadenie organizačnej zložky na Slovensku. Je to forma pobočky zahraničnej spoločnosti u nás a cena za jej založenie je len 680 €.

Kolky, overenie podpisov a v prípade potreby aj preklad. To všetko a oveľa viac, čo potrebujete ku klasickému založeniu tejto zložky, môžete mať v cene našej ponuky.

Ak by vám chýbalo sídlo novej firmy, môžete požiadať aj o jeho zriadenie. Formou prenájmu a na lukratívnej adrese, je to veľmi dobrá ponuka, s ktorou ušetríte viac, než ste si mysleli.

Stačí si všetko dopredu naplánovať, vyhľadať odborníkov na praktické riešenia aktuálnych problémov a určite bude začiatok podnikania jednoduchší.

Text:PR